O nas

O nas

Firmę Premium Outlet tworzy dynamiczny i zgrany zespół ludzi związanych z motoryzacją od wielu lat. Nasze doświadczenie sięga roku 1979 i oparte jest na prowadzeniu Autoryzowanych salonów dealerskich samochodów SEAT i VOLVO. Nasz ciągły rozwój i zaangażowanie w podnoszenie jakości obsługi klienta oraz podwyższanie standardów sprzedażowych i serwisowych doprowadziły do stworzenia firmy  Premium Outlet. Firma ta jest odpowiedzią na potrzeby grupy naszych klientów, którzy oczekują od nas samochodów klasy premium oraz obsługi na najwyższym poziomie i gwarancji rzetelności.

Dostarczamy samochody do firm z całej Polski oraz dla Klientów indywidualnych. Przez lata naszej działalności opracowaliśmy standardy, które pozwalają nam sprawnie i kompleksowo realizować transakcje sprzedaży czy zamiany samochodów używanych.

Dajemy  gwarancję legalnego pochodzenia, przebiegu oraz stanu technicznego zakupionego u nas pojazdu, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, że nabyty u nas samochód jest sprawdzony, a transakcja z nami nie jest obarczona ryzykiem. Nasi Klienci z chęcią wracają do nas po kolejne auta i polecają naszą firmę.

Wszystkie sprzedawane przez nas samochody są bezwypadkowe, z udokumentowaną historią serwisową i pochodzeniem tylko z Polski. W procesie zakupowym sprawdzany jest w każdym aucie stan powłoki lakierniczej, zawieszenia, układu hamulcowego i kierowniczego oraz wszystkich mechanizmów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Dzięki temu możemy oferować samochody w najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach.

Klientom pragniemy zaproponować również kompleksowe usługi dotyczące finansowania zakupu samochodu. Przygotujemy każdorazowo ciekawą i elastyczną symulację leasingową bądź kredytową. Pomożemy także w doborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej.

Polecane Oferty